Kitaplarımız

8. Sınıf LGS İngilizce Soru Bankası Sorubüs ISBN / BARKOD : 9786056871948 Basım Tarihi : 2018 Sayfa Sayısı : 128 Yazar : Suphi Ceyhan 8. Sınıf LGS Sorubüs İngilizce Soru Bankası SORUBÜS sizler için yola çıktı! Bu kitap, hem okula yardımcı hem de sınavlara hazırlık sürecinde sizlere tam bir destek için tasarlandı. Unutmayın; İyi bir üniversite okumanın yolu iyi bir liseden geçer. Bizler de bu yolculukta sizleri yalnız bırakmadık. %100 müfredat uyumlu, güncel soru tarzlarından oluşan kitaptaki soruların önemli bölümünün çözüm videolarını da Hocalara Geldik Ortaokul kanalından takip edebilirsiniz. Konu anlatım videolarımız için Hocalara Geldik Ortaokul kanalımıza bakabilirsiniz.

Hocalara Geldik TYT Konsantrasyon Denemeleri 5'li - Tamamı Çözümlü ISBN / BARKOD : 9786056871962 Basım Tarihi : 2018 Sayfa Sayısı : 160 (5*32) Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Burak Ustaoğlu, Erdinç Çalık, Seval Ustaoğlu, Yalçın Karaarslan Türkiye’nin okulu Hocalara Geldik olarak hazırladığımız Konsantrasyon Denemeleri‘yle amacımız, sizlere 2019 TYT öncesi gerçek bir sınav deneyimi yaşatmak. Hazırladığımız bu denemelerde sizler için önemli olan 5 adımı şu şekilde sıraladık: HEDEF: “Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgâr yön veremez.” sözünü duymuşsunuzdur. Bu nedenle sınav öncesinde yönünüzü belirlemeniz için mutlaka hedefinizi belirleyin ve bu hedefi gerçekçi tutun. Denemeleri çözerken hedefiniz motivasyonunuza yön versin. ODAK: Hedefiniz belirlendikten sonra odağınız artık sadece sınav olsun. Sınavlarda karşınıza çıkan sorular dikkat dağıtıcı, yorucu olabilir. Uzun matematik problemleri zihninizi karıştırabilir. Konsantrasyon Denemeleri’yle bunu tecrübe edin ve odaklanma sürecinizi arttırmaya çabalayın. PERFORMANS: Sınav hazırlığın olmazsa olmazı hedefe uygun bir performans sergilemektedir. Amiyane bir tabirle “Üç kuruşa beş köfte olmaz.”. Ne kadar verimli çalışırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız. Performans sınav hazırlığın en önemli adımıdır ve tam olarak merkezdedir. Bu denemelerde göreceğiniz sorular da sizlerin performansınızı açığa çıkaracak nitelikte hazırlanmıştır. Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan bu denemeler gerçek sınavın bir simülasyonu niteliğindedir.

Bilmeyen Kalmasın Dil Bilgisi Soru Bankası ISBN / BARKOD : 9786051944029 Yazar: Onur Soğuk Basım Tarihi : 2018 Sayfa Sayısı : 232 Kitap Ebatı: 19x27 Bilmeyen Kalmasın Dil Bilgisi Soru Bankası ÖSYM'nin uyguladığı sınavlarda özellikle de üniversite sınavında dil bilgisi soru sayısının arttırılması sınav başarısında dil bilgisi sorularının önemini arttırdı. Hazırladığımız " Bilmeyen Kalmasın " kitabıyla tüm dil bilgisi konularından özgün sorularla karşılaşacak, test önlerinde verdiğimiz kısım hatırlatıcı bilgiler ve kavram haritalarıyla da dil bilgisi konularını öğreneceksiniz. Kitabı çözerken zorlandığınız konu başlıklarını tespit edip o konuların Hocalara Geldik TYT Türkçe Oynatma Listesi'nde izlemenizin size büyük katkısı olacaktır.

Hocalara Geldik TYT Matematik Soru Bankası Basım Tarihi : 2018 ISBN : Sayfa Sayısı : 368 Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz taktirde kısa sürede verim alacaksınız. Zaman zaman kitaplardan seçilen sorular da hocalarımız tarafından çözülerek videoları Hocalara Geldik YouTube kanalımızda yayınlanacak.

Hocalara Geldik TYT Türkçe Soru Bankası Basım Tarihi : 2018 ISBN : 9786051943992 Sayfa Sayısı : 288 Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz taktirde kısa sürede verim alacaksınız. Zaman zaman kitaplardan seçilen sorular da hocalarımız tarafından çözülerek videoları Hocalara Geldik YouTube kanalımızda yayınlanacak.

Hocalara Geldik TYT Fizik Soru Bankası Basım Tarihi : 2018 ISBN : 9786051943954 Sayfa Sayısı : 208 Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz taktirde kısa sürede verim alacaksınız. Zaman zaman kitaplardan seçilen sorular da hocalarımız tarafından çözülerek videoları Hocalara Geldik YouTube kanalımızda yayınlanacak.

Hocalara Geldik TYT-AYT Geometri Soru Bankası Basım Tarihi : 2018 ISBN : 9786051943985 Sayfa Sayısı : 368 Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz taktirde kısa sürede verim alacaksınız. Zaman zaman kitaplardan seçilen sorular da hocalarımız tarafından çözülerek videoları Hocalara Geldik YouTube kanalımızda yayınlanacak.

Hocalara Geldik TYT Kimya Soru Bankası Basım Tarihi : 2018 ISBN : Sayfa Sayısı : 192 Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz taktirde kısa sürede verim alacaksınız. Zaman zaman kitaplardan seçilen sorular da hocalarımız tarafından çözülerek videoları Hocalara Geldik YouTube kanalımızda yayınlanacak.

Hocalara Geldik TYT Biyoloji Soru Bankası Basım Tarihi : 2018 ISBN : Sayfa Sayısı : 176 Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz taktirde kısa sürede verim alacaksınız. Zaman zaman kitaplardan seçilen sorular da hocalarımız tarafından çözülerek videoları Hocalara Geldik YouTube kanalımızda yayınlanacak.

Anlamayan Kalmasın ISBN / BARKOD : 9786051941684 Basım Tarihi : 2018 Sayfa Sayısı : 224 Anlamayan Kalmasın - Anlam ve Paragraf Soru Bankası (YKS-DGS-ALES-KPSS) Pratik Bilgiler Her Bölüm Sonunda Kısa Cevaplı Sorular ÖSYM Anlam Bilgisi Sorularında Sık Kullanılan Kelimeler Sözlüğü

Matematik Öğrenmeyen Kalmasın ISBN / BARKOD : 9786051941486 Basım Tarihi : 2018 Sayfa Sayısı : 207 Matematik Öğrenmeyen Kalmasın - Video Konu Anlatımlı Soru Bankası (YKS - DGS - ALES - KPSS) Video konu anlatımlı Matematik sizin için bir kabus olmaktan çıkacak! Matematiği öğrenmeyen kalmasın diye en temelden kolay ve anlaşılır bir şekilde video anlatımlarıyla eş bir kitap hazırladık. Hocalarımızın eğlenceli anlatımından sonra abartıya kaçmadan ve sizi sıkmayacak nitelikte hazırlanmış sorularla matematiği adım adım öğreneceksiniz. Konu anlatım videolarımız için Four Math kanalımıza bakabilirsiniz.

1001 SORUDA EKSPRES TÜRKÇE  - TYT SORU BANKASI ISBN / BARKOD: 978-605-67684-3-9Yayınevi: Hocalara GeldikYazar: Onur SOĞUKBasım Tarihi: 2018Sayfa Sayısı: 176Kitap Ebatı: 19x27                            101 SORUDA EKSPRES SERİSİ; TÜRKÇESevgili Gençler;Sizleri 1001 soruluk bir yolculuğa çıkaracağımız bu kitapta müfredatın tamamını kapsayan sorularla karşılaşacak, eksiklerinizi tespit edecek, TYT’nin yeni nesil sorularıyla karşılaşacak ve bu yolculuğun sonunda kapsamlı bir gözden geçirme yapmış olacaksınız.Bir Hocalara Geldik klasiği olan ve sizlerden büyük beğeni gören ‘’101 soru’’ serisinin genişletilmiş versiyonu da diyebileceğimiz bu kitabın maksimum düzeyde faydalı olacağına inanıyoruz.Tavsiyemiz; Hocalara Geldik kanalından TYT TÜRKÇE 2019 oynatma listemizdeki anlatım ve soru çözüm videolarını izle. Ardından izlediğin konuya ait soruları kitaptan çöz. ÖĞRENMEK GÜZELDİR, BUNDAN VAZGEÇMEYİN…

TYT Soru Bankası 1001 Ekspres Serisi Seti ISBN / BARKOD: çoklu Yayınevi: Hocalara Geldik Yazar: Burak Ustaoğlu / Erdinç Çalık / Onur Soğuk / Serkan Dağyar / Seval Ustaoğlu / Vural Aksankur / Yalçın Kararslan Basım Tarihi: 2018 1001 Soruda Ekspres TYT Türkçe 1001 Soruda Ekspres TYT Matematik 1001 Soruda Ekspres TYT Fen Bilimleri 1001 Soruda Ekspres TYT Sosyal Bilimler Sayfa Sayısı: 176Kitap Ebatı: 19x27                             101 SORUDA EKSPRES SERİSİ; TÜRKÇE, MATEMATİK, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ, TARİH, COĞRAFTA, FELSEFE, DİN KÜLTÜRÜ Sevgili Gençler; Sizleri 4004 soruluk bir yolculuğa çıkaracağımız. 1001 Soruda serisi kitaplarında oluşan bu sette müfredatın tamamını kapsayan sorularla karşılaşacak, eksiklerinizi tespit edecek, TYT’nin yeni nesil sorularıyla karşılaşacak ve bu yolculuğun sonunda kapsamlı bir gözden geçirme yapmış olacaksınız. Bir Hocalara Geldik klasiği olan ve sizlerden büyük beğeni gören ‘’101 soru’’ serisinin genişletilmiş versiyonu da diyebileceğimiz bu kitabın maksimum düzeyde faydalı olacağına inanıyoruz. Tavsiyemiz; Hocalara Geldik kanalından ilgili derse ait TYT 2019 oynatma listemizdeki anlatım ve soru çözüm videolarını izle. Ardından izlediğin konuya ait soruları kitaptan çöz.  ÖĞRENMEK GÜZELDİR, BUNDAN VAZGEÇMEYİN…

1001 SORUDA EKSPRES MATEMATİK  TYT SORU BANKASI ISBN  / BARKOD:  978-605-67684-8-4Yayınevi: Hocalara Geldik Yazar: Vural AKSANKURBasım Tarihi: 2018Sayfa Sayısı: 208Kitap Ebatı: 19x27 101 SORUDA EKSPRES SERİSİ; MATEMATİKSevgili Gençler;Sizleri 1001 soruluk bir yolculuğa çıkaracağımız bu kitapta müfredatın tamamını kapsayan sorularla karşılaşacak, eksiklerinizi tespit edecek, TYT’nin yeni nesil sorularıyla karşılaşacak ve bu yolculuğun sonunda kapsamlı bir gözden geçirme yapmış olacaksınız.Bir Hocalara Geldik klasiği olan ve sizlerden büyük beğeni gören ‘’101 soru’’ serisinin genişletilmiş versiyonu da diyebileceğimiz bu kitabın maksimum düzeyde faydalı olacağına inanıyoruz.Tavsiyemiz; Hocalara Geldik kanalından TYT MATEMATİK 2019 oynatma listemizdeki anlatım ve soru çözüm videolarını izle. Ardından izlediğin konuya ait soruları kitaptan çöz. ÖĞRENMEK GÜZELDİR, BUNDAN VAZGEÇMEYİN…

1001 SORUDA EKSPRES FEN BİLİMLERİ  TYT SORU BANKASI ISBN  / BARKOD:  978-605-68719-0-0Yayınevi: Hocalara Geldik Yazarlar: Seval USTAOĞLUBurak USTAOĞLUErdinç ÇALIKBasım Tarihi: 2018Sayfa Sayısı: 208Kitap Ebatı: 19x27 101 SORUDA EKSPRES SERİSİ; FEN BİLİMLERİSevgili Gençler;Sizleri 1001 soruluk bir yolculuğa çıkaracağımız bu kitapta müfredatın tamamını kapsayan sorularla karşılaşacak, eksiklerinizi tespit edecek, TYT’nin yeni nesil sorularıyla karşılaşacak ve bu yolculuğun sonunda kapsamlı bir gözden geçirme yapmış olacaksınız.Bir Hocalara Geldik klasiği olan ve sizlerden büyük beğeni gören ‘’101 soru’’ serisinin genişletilmiş versiyonu da diyebileceğimiz bu kitabın maksimum düzeyde faydalı olacağına inanıyoruz. Tavsiyemiz; Hocalara Geldik kanalından TYT FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ 2019 oynatma listelerimizdeki anlatım ve soru çözüm videolarını izle. Ardından izlediğin konuya ait soruları kitaptan çöz. ÖĞRENMEK GÜZELDİR, BUNDAN VAZGEÇMEYİN…

TYT RÖNTGEN Soruları Çöz Seviyeni Gör ISBN  / BARKOD:  978-605-67684-8-4Yayınevi: Hocalara Geldik Yazar: Onur SOĞUK, Vural AksankurBasım Tarihi: 2018Sayfa Sayısı: 136Kitap Ebatı: 19x27 TYT RÖNTGEN Soruları Çöz Seviyeni GörSınava hazırlık sürecinde ‘’röntgeninizi’’ çekip gerçekçi bir değerlendirme yapabileceğiniz TYT RÖNTGEN sizlerle. Güncel müfredata ve yeni nesil soru mantığına uygun olarak hazırlanmış bu kitap 560 özel sorudan oluşmakta. 11. sınıftan itibaren kullanabileceğiniz bu kitap ile İlgili detayları içeren tavsiye videosunuYouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz. Matematik 160, Türkçe 160, Fen Bilimleri 120 ve Sosyal Bilimler 120 sorudan oluşmaktadır.

TYT Sosyal Bilimler Soru Bankası - 1001 Soruda Ekspres ISBN  / BARKOD:  9786056871917 Yayınevi: Hocalara Geldik Yazarlar: Serkan Dağyar / Yalçın Karaarslan Basım Tarihi: 2018 Sayfa Sayısı: 176 Kitap Ebatı: 19x27 101 SORUDA EKSPRES SERİSİ; SOSYAL BİLİMLER Sevgili Gençler; Sizleri 1001 soruluk bir yolculuğa çıkaracağımız bu kitapta müfredatın tamamını kapsayan sorularla karşılaşacak, eksiklerinizi tespit edecek, TYT’nin yeni nesil sorularıyla karşılaşacak ve bu yolculuğun sonunda kapsamlı bir gözden geçirme yapmış olacaksınız. Bir Hocalara Geldik klasiği olan ve sizlerden büyük beğeni gören ‘’101 soru’’ serisinin genişletilmiş versiyonu da diyebileceğimiz bu kitabın maksimum düzeyde faydalı olacağına inanıyoruz. Tavsiyemiz; Hocalara Geldik kanalından TYT TARİH, COĞRAFYA 2019 oynatma listelerimizdeki anlatım ve soru çözüm videolarını izle. Felsefe ve Din Kültürü'ne çalış. Ardından izlediğin konuya ait soruları kitaptan çöz.  ÖĞRENMEK GÜZELDİR, BUNDAN VAZGEÇMEYİN…

Metronom Paragraf Soru Bankası Denemeleri TYT KPSS DGS ALES ISBN  / BARKOD:  9786056871955Yayınevi: Hocalara Geldik Yazar: Onur SOĞUK Basım Tarihi: 2018 Sayfa Sayısı: 248 Kitap Ebatı: 19x27 PARAGRAF METRONOM ( 20 X 40 ) RİTMİNİ YAKALA! TYT KPSS DGS ALES ÖSYM’nin yaptığı tüm sınavlarda paragraf sorularını hızlı ve doğru cevaplayabilmek öğrenciler adına son derece önemli. Çünkü ÖSYM okuyan, okuduğunu anlayabilen ve anladığını da yorumlayabilen öğrencileri seçmenin peşinde. Hal böyleyken öğrenciler paragraf sorularını hem hızlı hem de doğru çözebilmeli. Hazırladığımız “Paragraf Metronom” içerisinde yeni nesil ÖSYM paragraf sorularının da bulunduğu bu kitap, seni bu hedefe ulaştırabilecek kalite ve nitelikte. Peki kitaba neden “Metronom” ismini verdik? Metronom; sabit bir ritim elde etmek amacıyla belli vuruş sesleri çıkaran bir müzik aletidir. Paragraf çözerken de belli bir müddet sonra öğrencinin ritmini bulması gerekir. Biz de bu amaçla kitap içerisine 40 ritim denemesi koyduk. Bu denemeleri hocamızın kitap içerisindeki önerileri çözmeni tavsiye ederiz.

Edebiyat'ta Son Vuruş - TYT - YKS Edebiyat Genel Tekrar - Edebiyat Özet Ders Notları ISBN / BARKOD :978-605-67684-1-5 Yazar: Mustafa YILDIRIMBasım Tarihi : 2018 Sayfa Sayısı : 176Kitap Ebatı: 16,5x24EDEBİYAT’IN GENEL TEKRARI Bu kitap, Edebiyatta üniversiteye hazırlık için son tekrar yapılırken önemli bir çalışma kitabınız olarak tasarlandı. Kitap tam da öğrencilerin istediği gibi özet şeklinde. Konular uzatılmadan, en önemli noktalar, yazar ve şairlerin bilinmesi gereken yönleri, sorularda çıkabilecek eserler verildi.Kitabımızda konuları bitirdikten sonra eksiklerinizi tamamlamak amacıyla size ayrılan sayfalarda sizin de notlarınızı ekleyebileceğiniz küçük bölümler ayrıldı.Kitapta ünite sonlarında küçük tekrar amaçlı çalışmalar, eser-yazar türü tablolar ve fark attıran bilgiler de sizi bekliyor.

TYT 3D Geometri Soru Bankası ISBN: 9786051943046 SAYFA SAYISI: 296 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

HARİTALARLA COĞRAFYAISBN / BARKOD : 9786051941684Yayınevi : Hocalara GeldikYazar: Beytullah ÇakırBasım Tarihi : 2018Sayfa Sayısı : 160Kitap Ebatı: 19x27Değişen yeni sınav sistemiyle birlikte ihtiyaca uygun sorular hazırlamak ve sizlere sunmak, kitabı hazırlarken temel aldığımız esas noktalardan biri oldu. Hocalara Geldik farkı ile sizlere sunulan kitabın en dikkat çeken özelliği daha önce bir örneği¬nin olmaması. Coğrafya çalışan bir öğrencinin bilmesi gereken önemli unsurlardan biri de harita bilmeden soru yanıtlayabilmenin kolay olmadığıdır. Öğrencilerin harita okuma becerilerini geliştirmek, soruların doğru yanıtlanmasında etkili olduğundan bizler de soruların tamamını harita kullanarak oluşturduk. TYT, AYT, ÖABT, 9. ve 10. Sınıf müfredatına uygun olarak hazırladığımız kitabın sizlere faydalı olması dileklerimizle.

TYT 3D Türkçe Soru Bankası ISBN: 9786051943091 SAYFA SAYISI: 344 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Edebiyat Soru Bankası ISBN: 9786051943152 SAYFA SAYISI: 328 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

TYT 3D Matematik Soru Bankası ISBN: 9786051943053 SAYFA SAYISI: 360 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Matematik Soru Bankası ISBN : 9786051941547 SAYFA SAYISI: 320 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Geometri Soru Bankası ISBN / BARKOD : 9786051944012 Sayfa Sayısı : 296 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

TYT Hocalara Geldik Fen Bilimleri Soru Bankası Seti 3 Kitap Fizik, Kimya, Biyoloji derslerine ait Video Destekli Soru Bankası Hocalara Geldik Fizik Hocalara Geldik Kimya Hocalara Geldik Biyoloji Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz taktirde kısa sürede verim alacaksınız. Flashback testlerimiz hocalarımız tarafından çözülerek videoları Hocalara Geldik Youtube kanalımızda yayınlanacak.

TYT 3D Fizik Soru Bankası ISBN: 9786051943060 SAYFA SAYISI: 280 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

HOCALARIN ÇALIŞMA KILAVUZU 2019 ( TYT-AYT ) ISBN : 978-605-67684-6-0 SAYFA SAYISI: 92 Tüm TYT – AYT konularının hafta-hafta planlandığı Çalışma Kılavuzudur.: Hangi konuya ne zaman, nasıl çalışacağın konusunda planlı ilerlemeye yardımcıdır. Çalışma Kılavuzu; DİCİKOÇ mobil uygulaması, www.hocalarageldik.com internet sitesi ve youtube kanalı ile entegre olarak hazırlanmıştır. Hangi hafta hangi konuya çalışacağın, minimum ve maksimum kaç soru çözeceğin ile ilgili tablolar ve her haftanın konuları ile ilgili hocalarımızın tavsiyelerini de içermektedir. Hocaların Çalışma Kılavuzu, sınava hazırlanan her öğrencinin elindeki güncel kaynaklarla da ilerleyebileceği şekilde sınav müfredatına göre hazırlanmıştır. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Fizik Soru Bankası ISBN: 9786051943121 SAYFA SAYISI: 296 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

TYT 3D Kimya Soru Bankası ISBN: 9786051943077 SAYFA SAYISI: 264 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Kimya Soru Bankası ISBN / BARKOD: 9786051943138 Sayfa Sayısı: 288 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

TYT 3D Biyoloji Soru Bankası ISBN: 9786051943084 SAYFA SAYISI: 232 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Biyoloji Soru Bankası ISBN : 9786051943145 SAYFA SAYISI: 232 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız. Soru çözümleri Çözüm Yayınları internet sitesinde

TYT 3D Tarih Soru Bankası ISBN: 9786051943107 SAYFA SAYISI: 296 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Tarih Soru Bankası ISBN: 9786051944005 SAYFA SAYISI: 304 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

TYT 3D Coğrafya Soru Bankası ISBN: 9786051943114 SAYFA SAYISI: 256 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Coğrafya Soru Bankası ISBN: 9786051943169 SAYFA SAYISI: 224 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası Sorubüs ISBN / BARKOD : 9786056871931 Basım Tarihi : 2018 Sayfa Sayısı : 168 Yazar : Hüseyin Aydoğan 8. Sınıf LGS Sorubüs Fen Soru Bankası SORUBÜS sizler için yola çıktı! Bu kitap, hem okula yardımcı hem de sınavlara hazırlık sürecinde sizlere tam bir destek için tasarlandı. Unutmayın; İyi bir üniversite okumanın yolu iyi bir liseden geçer. Bizler de bu yolculukta sizleri yalnız bırakmadık. %100 müfredat uyumlu, güncel soru tarzlarından oluşan kitaptaki soruların önemli bölümünün çözüm videolarını da Hocalara Geldik Ortaokul kanalından takip edebilirsiniz. Konu anlatım videolarımız için Hocalara Geldik Ortaokul kanalımıza bakabilirsiniz.

“Kazanılmayacak sınav yoktur. Tembellik ve bilgisizlik vardır.” Doğru strateji ile hazırlanıldığında tüm sınavlar kazanılabilir. Biz de bu kitapta öğrencilerimize sınav kazandıracak stratejiler öğretmek istedik. Diğer taraftan hayatın kendisi de bir sınavdır. Bu bilinçle, adı ne olursa olsun tek bir sınavın hayatın kendisi olmadığının altını çizen hikâyelerimizi sizlerle paylaşmaya devam ettik. Umarız, bizleri okumaya, kitap okumaya devam edersiniz. En iyi geçen sınavınız, hayat sınavınız olsun.