Kitaplarımız

8. Sınıf LGS Sorubüs İngilizce Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786056871948 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 128 Yazar : Suphi Ceyhan Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 Sevgili Öğrencilerimiz, biliyorsunuz ki iyi bir üniversite okumanın yolu iyi bir liseden geçer. Ülkemizde son yıllarda yapılan sistem değişiklikleri hesaba katıldığında bir öğrencinin tek başına hazırlanması oldukça zor. Bizler de sizleri bu süreçte yalnız bırakmadık ve Türkiye’nin Okulu Hocalara Geldik olarak SORUBÜS serisini hazırladık. Değişen müfredat ve yeni sınav sistemine uyumlu bu seriyle sizlere destek olmayı amaçladık. Umuyoruz ki video destekli bu kitaplarla hazırlanarak Türkiye'nin en iyi liselerindeki yerlerinizi alacaksınız.

TYT Konsantrasyon Deneme 5'li - YENİ NESİL, TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ SORULAR! ISBN / Barkod : 9786056871962 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Burak Ustaoğlu, Erdinç Çalık, Seval Ustaoğlu, Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : Ocak 2019 Kitap Ebatı : 30x21 Tamamı vide çözümlü Yeni nesil sorular Müfredatla % 100 uyumlu Denemeye ait soru çözümlerine Hocalara Geldik Youtube Kanalı'ndan erişebilirsiniz. Türkiye'nin okulu Hocalara Geldik olarak hazırladığımız Konsantrasyon Denemeleri'yle amacımız,sizlere TYT öncesi gerçek bir sınav deneyimi yaşatmak.Hazırladığımız bu denemelerde sizler için önemli olan 5 adımı şu şekilde sıraladık: HEDEF: "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yön veremez."sözünü duymuşsunuzdur.Bu nedenle sınav öncesinde yönünüzü belirlemeniz için mutlaka hedefinizi belirleyin ve bu hedefi gerçekçi tutun.Denemeleri çözerken hedefiniz motivasyonunuza yön versin. ODAK: Hedefiniz belirlendikten sonra odağınız sadece sınav olsun.Sınavlarda karşınıza çıkan sorular dikkat dağıtıcı,yorucu olabilir.Uzun matematik problemleri zihninizi karıştırabilir.Konsantrasyon Denemeleri'yle bunu tecrübe edin ve odaklanma sürecinizi arttırmaya çabalayın. PERFORMANS: Sınava hazırlığın olmazsa hedefe uygun bir performans sergilemektedir.Amiyane bir tabirle "Üç kuruşa beş köfte olmaz."Ne kadar verimli çalışırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız.Performans sınav hazırlığının en önemli adımıdır ve tam olarak merkezdedir.Bu denemelerde göreceğiniz sorular da sizlerin performansınızı açığa çıkaracak nitelikte hazırlanmıştır.Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan bu denemelere gerçek sınavın bir simülasyonu niteliğindedir. SABIR: Hazırlık sürecinde sürekli olarak yorulacak,sıkılacak ve bunalacaksınız.Ancak vakit ilerliyor ve kaybedecek zamanımız yok.Sınav hazırlık sürecinde gösterdiğiniz sabrı hatta daha fazlasını sınavda göstemek zorundasınız.Size verilen süre boyunca soruları çözmeye çalışmalı asla yorulup vazgeçmemelisiniz.Biliyoruz,sorularımız sizi bu noktada zorlayacak ancak gerçek sınavda olacak olan da bu değil mi? ZİRVE:Dört adımın tamamında başarılı olduysanız zirveye ulaşmak ödülünüz olacakatır.Bu denemelere size gerçek bir sınav deneyimi yaşatacak,buna eminiz.Dileğimiz sizin de bunun bilinciyle bu denemeleri çözmeniz ve zirvedekiler arasında yerinizi almanız.

Bilmeyen Kalmasın Dil Bilgisi Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051944029 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 232 Yazar : Onur Soğuk Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 Sevgili öğrenciler; ÖSYM'nin uyguladğı sınavlarda özellikle de üniversite sınavında dil bilgisi soru sayısının arttırılması sınav başarısında dil bilgisi sorularının önemini arttırdı.Hazırladığımız "Bilmeyen Kalmasın" kitabıyla tüm dil bilgisi konularından özgün sorularla karşılaşacak,test önlerinde verdiğimiz kısmı hatırlatıcı bilgiler ve kavram haritalarıyla da dil bilgisi konularını öğreneceksiniz.Kitabı çözerken zorlandığınız konu başlılarını tespit edip o konuların HOCALARA GELDİK TTYT Türkçe Oynatma Listesin'nde izlemenizin size en büyük katkısı olacaktır. Kitabın hazırlanmasında büyük desteği olan N.BayTamer'e ve ekibine teşekkürlerimi sunarım. "Siz yeterki çalışın ve iyi insan olun."

LGS Yeni Nesil Müfredata %100 Uyumlu Tamamı Çözümlü Sorubüs Konsantrasyon Deneme - Sorubüs 5'li ISBN / Barkod : 9786056871979 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Suphi Ceyhan, Hüseyin Sümer, Hüseyin Aydoğan Basım Tarihi : Şubat 2019 Kitap Ebatı : 19x27 Yeni nesil sorular içerir MEB müfredatına % 100 uyumludur Tamamı video çözümlüdür LGS Sorubüs 5’li Denemesine ait soru çözümlerine Hocalara Geldik Youtube Kanalı'ndan erişebilirsiniz. Türkiye'nin okulu Hocalara Geldik olarak hazırladığımız Konsantrasyon Denemeleri'yle amacımız,sizlere LGS öncesi gerçek bir sınav deneyimi yaşatmak.Hazırladığımız bu denemelerde sizler için önemli olan 5 adımı şu şekilde sıraladık: HEDEF: "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yön veremez."sözünü duymuşsunuzdur.Bu nedenle sınav öncesinde yönünüzü belirlemeniz için mutlaka hedefinizi belirleyin ve bu hedefi gerçekçi tutun.Denemeleri çözerken hedefiniz motivasyonunuza yön versin. ODAK: Hedefiniz belirlendikten sonra odağınız sadece sınav olsun.Sınavlarda karşınıza çıkan sorular dikkat dağıtıcı,yorucu olabilir.Uzun matematik problemleri zihninizi karıştırabilir.Konsantrasyon Denemeleri'yle bunu tecrübe edin ve odaklanma sürecinizi arttırmaya çabalayın. PERFORMANS: Sınava hazırlığın olmazsa hedefe uygun bir performans sergilemektedir.Amiyane bir tabirle "Üç kuruşa beş köfte olmaz."Ne kadar verimli çalışırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız.Performans sınav hazırlığının en önemli adımıdır ve tam olarak merkezdedir.Bu denemelerde göreceğiniz sorular da sizlerin performansınızı açığa çıkaracak nitelikte hazırlanmıştır.Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan bu denemelere gerçek sınavın bir simülasyonu niteliğindedir. SABIR: Hazırlık sürecinde sürekli olarak yorulacak,sıkılacak ve bunalacaksınız.Ancak vakit ilerliyor ve kaybedecek zamanımız yok.Sınav hazırlık sürecinde gösterdiğiniz sabrı hatta daha fazlasını sınavda göstemek zorundasınız.Size verilen süre boyunca soruları çözmeye çalışmalı asla yorulup vazgeçmemelisiniz.Biliyoruz,sorularımız sizi bu noktada zorlayacak ancak gerçek sınavda olacak olan da bu değil mi? ZİRVE:Dört adımın tamamında başarılı olduysanız zirveye ulaşmak ödülünüz olacakatır.Bu denemelere size gerçek bir sınav deneyimi yaşatacak,buna eminiz.Dileğimiz sizin de bunun bilinciyle bu denemeleri çözmeniz ve zirvedekiler arasında yerinizi almanız.

10 TYT Deneme + 20 Paragraf Deneme TYT 5'Li Konsantrasyon Denemeleri ISBN / Barkod : 9786056871962 Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Burak Ustaoğlu, Erdinç Çalık, Seval Ustaoğlu, Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : 2019 TYT 5 Deneme - 3D ISBN / Barkod : 9786051944043 Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Özgür Balcı, Fatih Dayı, M.Ali Yerlikaya, A.Emrah Gümüş, Ali Dindar, Emre Erdoğan, Aycan Söylemez, Muharrem Yiğit, Murat Doğmuş, Mustafa Kızılova Basım Tarihi : 2019 Metronom Paragraf Soru Bankası Denemeleri ISBN / Barkod : 9786056871955 Sayfa Sayısı : 248 Yazar : Onur SOĞUK Basım Tarihi : Ocak 2019 Hocalara Geldik Konsantrasyon Deneme  soru çözümlerine, Hocalara Geldik Youtube kanalından erişebilirsiniz. Çözüm Yayınları denemesinin soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. (3D denemesiin çözümleri Çözüm Yayınları tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu denemede yer alan hatalı - eksik çözümler ile ilgili soru ve sorunlarınız için 444 0 407 numaralı telefondan yayınevi ile iletişime geçebilirsiniz) TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ

LGS Sorubüs 5’li Deneme – Süper 5’li Karma Deneme Seti LGS Deneme - Sorubüs 5'li ISBN / Barkod : 9786056871979 Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Suphi Ceyhan, Hüseyin Sümer, Hüseyin Aydoğan Basım Tarihi : 2019 LGS Süper 5'li Karma Deneme ISBN / Barkod : 9786057590022 Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Basım Tarihi : 2019 Tamamı video çözümlü Yeni nesil sorular Müfredatla % 100 uyumlu LGS Sorubüs 5’li Denemesine ait soru çözümlerine Hocalara Geldik Youtube Kanalı'ndan erişebilirsiniz. LGS Süper 5'li Karma Deneme soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.

LGS Süper 5'li Karma Yeni Nesil Deneme ISBN / Barkod : 9786057590022 Yayınevi : Karma Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Basım Tarihi : Şubat 2019 Kitap Ebatı : 19x27 Tamamı video çözümlü Yeni nesil sorular Müfredatla % 100 uyumlu

AYT Konsantrasyon Deneme 5'li - Eşit Ağırlık ve Sözel - YENİ NESİL, TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ SORULAR! ISBN / Barkod : 9786056871986 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Burak Ustaoğlu, Erdinç Çalık, Seval Ustaoğlu, Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : MART 2019 Kitap Ebatı : 30x21 Tamamı vide çözümlü Yeni nesil sorular Müfredatla % 100 uyumlu Deneme sınavı, SÖZEL 2 soruları da içermektedir! Eşit Ağırlık ve Sözel bölümleri için uygundur. Denemeye ait soru çözümlerine Hocalara Geldik Youtube Kanalı'ndan erişebilirsiniz. Türkiye'nin okulu Hocalara Geldik olarak hazırladığımız Konsantrasyon Denemeleri'yle amacımız,sizlere AYT öncesi gerçek bir sınav deneyimi yaşatmak.Hazırladığımız bu denemelerde sizler için önemli olan 5 adımı şu şekilde sıraladık: HEDEF: "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yön veremez."sözünü duymuşsunuzdur.Bu nedenle sınav öncesinde yönünüzü belirlemeniz için mutlaka hedefinizi belirleyin ve bu hedefi gerçekçi tutun.Denemeleri çözerken hedefiniz motivasyonunuza yön versin. ODAK: Hedefiniz belirlendikten sonra odağınız sadece sınav olsun.Sınavlarda karşınıza çıkan sorular dikkat dağıtıcı,yorucu olabilir.Uzun matematik problemleri zihninizi karıştırabilir.Konsantrasyon Denemeleri'yle bunu tecrübe edin ve odaklanma sürecinizi arttırmaya çabalayın. PERFORMANS: Sınava hazırlığın olmazsa hedefe uygun bir performans sergilemektedir.Amiyane bir tabirle "Üç kuruşa beş köfte olmaz."Ne kadar verimli çalışırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız.Performans sınav hazırlığının en önemli adımıdır ve tam olarak merkezdedir.Bu denemelerde göreceğiniz sorular da sizlerin performansınızı açığa çıkaracak nitelikte hazırlanmıştır.Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan bu denemelere gerçek sınavın bir simülasyonu niteliğindedir. SABIR: Hazırlık sürecinde sürekli olarak yorulacak,sıkılacak ve bunalacaksınız.Ancak vakit ilerliyor ve kaybedecek zamanımız yok.Sınav hazırlık sürecinde gösterdiğiniz sabrı hatta daha fazlasını sınavda göstemek zorundasınız.Size verilen süre boyunca soruları çözmeye çalışmalı asla yorulup vazgeçmemelisiniz.Biliyoruz,sorularımız sizi bu noktada zorlayacak ancak gerçek sınavda olacak olan da bu değil mi? ZİRVE:Dört adımın tamamında başarılı olduysanız zirveye ulaşmak ödülünüz olacakatır.Bu denemelere size gerçek bir sınav deneyimi yaşatacak,buna eminiz.Dileğimiz sizin de bunun bilinciyle bu denemeleri çözmeniz ve zirvedekiler arasında yerinizi almanız. Deneme çözümlerine erişmek için internet bağlatısı gerekmektedir.

AYT Konsantrasyon Deneme 5'li - Sayısal - YENİ NESİL, TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ SORULAR! ISBN / Barkod : 9786056871986 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 120 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Burak Ustaoğlu, Erdinç Çalık, Seval Ustaoğlu, Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : MART 2019 Kitap Ebatı : 30x21 Tamamı video çözümlü Yeni nesil sorular Müfredatla % 100 uyumlu Denemeye ait soru çözümlerine Hocalara Geldik Youtube Kanalı'ndan erişebilirsiniz. Türkiye'nin okulu Hocalara Geldik olarak hazırladığımız Konsantrasyon Denemeleri'yle amacımız,sizlere AYT öncesi gerçek bir sınav deneyimi yaşatmak.Hazırladığımız bu denemelerde sizler için önemli olan 5 adımı şu şekilde sıraladık: HEDEF: "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yön veremez."sözünü duymuşsunuzdur.Bu nedenle sınav öncesinde yönünüzü belirlemeniz için mutlaka hedefinizi belirleyin ve bu hedefi gerçekçi tutun.Denemeleri çözerken hedefiniz motivasyonunuza yön versin. ODAK: Hedefiniz belirlendikten sonra odağınız sadece sınav olsun.Sınavlarda karşınıza çıkan sorular dikkat dağıtıcı,yorucu olabilir.Uzun matematik problemleri zihninizi karıştırabilir.Konsantrasyon Denemeleri'yle bunu tecrübe edin ve odaklanma sürecinizi arttırmaya çabalayın. PERFORMANS: Sınava hazırlığın olmazsa hedefe uygun bir performans sergilemektedir.Amiyane bir tabirle "Üç kuruşa beş köfte olmaz."Ne kadar verimli çalışırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız.Performans sınav hazırlığının en önemli adımıdır ve tam olarak merkezdedir.Bu denemelerde göreceğiniz sorular da sizlerin performansınızı açığa çıkaracak nitelikte hazırlanmıştır.Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan bu denemelere gerçek sınavın bir simülasyonu niteliğindedir. SABIR: Hazırlık sürecinde sürekli olarak yorulacak,sıkılacak ve bunalacaksınız.Ancak vakit ilerliyor ve kaybedecek zamanımız yok.Sınav hazırlık sürecinde gösterdiğiniz sabrı hatta daha fazlasını sınavda göstemek zorundasınız.Size verilen süre boyunca soruları çözmeye çalışmalı asla yorulup vazgeçmemelisiniz.Biliyoruz,sorularımız sizi bu noktada zorlayacak ancak gerçek sınavda olacak olan da bu değil mi? ZİRVE:Dört adımın tamamında başarılı olduysanız zirveye ulaşmak ödülünüz olacakatır.Bu denemelere size gerçek bir sınav deneyimi yaşatacak,buna eminiz.Dileğimiz sizin de bunun bilinciyle bu denemeleri çözmeniz ve zirvedekiler arasında yerinizi almanız.

5 TYT Deneme + 5 AYT Sayısal Deneme + 20 Paragraf Deneme TYT 5'Li Konsantrasyon Denemeleri ISBN / Barkod : 9786056871962 Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Burak Ustaoğlu, Erdinç Çalık, Seval Ustaoğlu, Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : 2019 AYT Konsantrasyon Sayısal Deneme 5'li ISBN / Barkod : 9786056871986 Sayfa Sayısı : 120 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Burak Ustaoğlu, Erdinç Çalık, Seval Ustaoğlu, Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : 2019 Metronom Paragraf Soru Bankası Denemeleri ISBN / Barkod : 9786056871955 Sayfa Sayısı : 248 Yazar : Onur SOĞUK Basım Tarihi : Ocak 2019 Tamamı video çözümlü (Metronom Paragraf video çözümlü değildir) Yeni nesil sorular Müfredatla % 100 uyumlu Denemeye ait soru çözümlerine Hocalara Geldik Youtube Kanalı'ndan erişebilirsiniz. (Metronom Paragraf video çözümlü değildir) Türkiye'nin okulu Hocalara Geldik olarak hazırladığımız Konsantrasyon Denemeleri'yle amacımız,sizlere AYT öncesi gerçek bir sınav deneyimi yaşatmak.Hazırladığımız bu denemelerde sizler için önemli olan 5 adımı şu şekilde sıraladık: HEDEF: "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yön veremez."sözünü duymuşsunuzdur.Bu nedenle sınav öncesinde yönünüzü belirlemeniz için mutlaka hedefinizi belirleyin ve bu hedefi gerçekçi tutun.Denemeleri çözerken hedefiniz motivasyonunuza yön versin. ODAK: Hedefiniz belirlendikten sonra odağınız sadece sınav olsun.Sınavlarda karşınıza çıkan sorular dikkat dağıtıcı,yorucu olabilir.Uzun matematik problemleri zihninizi karıştırabilir.Konsantrasyon Denemeleri'yle bunu tecrübe edin ve odaklanma sürecinizi arttırmaya çabalayın. PERFORMANS: Sınava hazırlığın olmazsa hedefe uygun bir performans sergilemektedir.Amiyane bir tabirle "Üç kuruşa beş köfte olmaz."Ne kadar verimli çalışırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız.Performans sınav hazırlığının en önemli adımıdır ve tam olarak merkezdedir.Bu denemelerde göreceğiniz sorular da sizlerin performansınızı açığa çıkaracak nitelikte hazırlanmıştır.Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan bu denemelere gerçek sınavın bir simülasyonu niteliğindedir. SABIR: Hazırlık sürecinde sürekli olarak yorulacak,sıkılacak ve bunalacaksınız.Ancak vakit ilerliyor ve kaybedecek zamanımız yok.Sınav hazırlık sürecinde gösterdiğiniz sabrı hatta daha fazlasını sınavda göstemek zorundasınız.Size verilen süre boyunca soruları çözmeye çalışmalı asla yorulup vazgeçmemelisiniz.Biliyoruz,sorularımız sizi bu noktada zorlayacak ancak gerçek sınavda olacak olan da bu değil mi? ZİRVE:Dört adımın tamamında başarılı olduysanız zirveye ulaşmak ödülünüz olacakatır.Bu denemelere size gerçek bir sınav deneyimi yaşatacak,buna eminiz.Dileğimiz sizin de bunun bilinciyle bu denemeleri çözmeniz ve zirvedekiler arasında yerinizi almanız. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ

5 TYT Deneme + 5 AYT Eşit Ağırlık - Sözel Deneme + 20 Paragraf Deneme TYT 5'Li Konsantrasyon Denemeleri ISBN / Barkod : 9786056871962 Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Burak Ustaoğlu, Erdinç Çalık, Seval Ustaoğlu, Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : 2019 AYT Konsantrasyon Eşit Ağırlık - Sözel Deneme 5'li ISBN / Barkod : 9786056871986 Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Burak Ustaoğlu, Erdinç Çalık, Seval Ustaoğlu, Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : 2019 Metronom Paragraf Soru Bankası Denemeleri ISBN / Barkod : 9786056871955 Sayfa Sayısı : 248 Yazar : Onur SOĞUK Basım Tarihi : Ocak 2019 Tamamı video çözümlü (Metronom Paragraf video çözümlü değildir) Yeni nesil sorular Müfredatla % 100 uyumlu Denemeye ait soru çözümlerine Hocalara Geldik Youtube Kanalı'ndan erişebilirsiniz. (Metronom Paragraf video çözümlü değildir) Türkiye'nin okulu Hocalara Geldik olarak hazırladığımız Konsantrasyon Denemeleri'yle amacımız,sizlere AYT öncesi gerçek bir sınav deneyimi yaşatmak.Hazırladığımız bu denemelerde sizler için önemli olan 5 adımı şu şekilde sıraladık: HEDEF: "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yön veremez."sözünü duymuşsunuzdur.Bu nedenle sınav öncesinde yönünüzü belirlemeniz için mutlaka hedefinizi belirleyin ve bu hedefi gerçekçi tutun.Denemeleri çözerken hedefiniz motivasyonunuza yön versin. ODAK: Hedefiniz belirlendikten sonra odağınız sadece sınav olsun.Sınavlarda karşınıza çıkan sorular dikkat dağıtıcı,yorucu olabilir.Uzun matematik problemleri zihninizi karıştırabilir.Konsantrasyon Denemeleri'yle bunu tecrübe edin ve odaklanma sürecinizi arttırmaya çabalayın. PERFORMANS: Sınava hazırlığın olmazsa hedefe uygun bir performans sergilemektedir.Amiyane bir tabirle "Üç kuruşa beş köfte olmaz."Ne kadar verimli çalışırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız.Performans sınav hazırlığının en önemli adımıdır ve tam olarak merkezdedir.Bu denemelerde göreceğiniz sorular da sizlerin performansınızı açığa çıkaracak nitelikte hazırlanmıştır.Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan bu denemelere gerçek sınavın bir simülasyonu niteliğindedir. SABIR: Hazırlık sürecinde sürekli olarak yorulacak,sıkılacak ve bunalacaksınız.Ancak vakit ilerliyor ve kaybedecek zamanımız yok.Sınav hazırlık sürecinde gösterdiğiniz sabrı hatta daha fazlasını sınavda göstemek zorundasınız.Size verilen süre boyunca soruları çözmeye çalışmalı asla yorulup vazgeçmemelisiniz.Biliyoruz,sorularımız sizi bu noktada zorlayacak ancak gerçek sınavda olacak olan da bu değil mi? ZİRVE:Dört adımın tamamında başarılı olduysanız zirveye ulaşmak ödülünüz olacakatır.Bu denemelere size gerçek bir sınav deneyimi yaşatacak,buna eminiz.Dileğimiz sizin de bunun bilinciyle bu denemeleri çözmeniz ve zirvedekiler arasında yerinizi almanız. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ KONSANTRASYON DENEMELER

5 TYT Deneme + 5 AYT Sayısal Deneme TYT 5'Li Konsantrasyon Denemeleri ISBN / Barkod : 9786056871962 Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Suphi Ceyhan, Hüseyin Sümer, Hüseyin Aydoğan Basım Tarihi : 2019 AYT Konsantrasyon Sayısal Deneme 5'li ISBN / Barkod : 9786057590022 Sayfa Sayısı : 120 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Burak Ustaoğlu, Erdinç Çalık, Seval Ustaoğlu, Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : 2019 Tamamı video çözümlü Yeni nesil sorular Müfredatla % 100 uyumlu Denemeye ait soru çözümlerine Hocalara Geldik Youtube Kanalı'ndan erişebilirsiniz. Türkiye'nin okulu Hocalara Geldik olarak hazırladığımız Konsantrasyon Denemeleri'yle amacımız,sizlere AYT öncesi gerçek bir sınav deneyimi yaşatmak.Hazırladığımız bu denemelerde sizler için önemli olan 5 adımı şu şekilde sıraladık: HEDEF: "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yön veremez."sözünü duymuşsunuzdur.Bu nedenle sınav öncesinde yönünüzü belirlemeniz için mutlaka hedefinizi belirleyin ve bu hedefi gerçekçi tutun.Denemeleri çözerken hedefiniz motivasyonunuza yön versin. ODAK: Hedefiniz belirlendikten sonra odağınız sadece sınav olsun.Sınavlarda karşınıza çıkan sorular dikkat dağıtıcı,yorucu olabilir.Uzun matematik problemleri zihninizi karıştırabilir.Konsantrasyon Denemeleri'yle bunu tecrübe edin ve odaklanma sürecinizi arttırmaya çabalayın. PERFORMANS: Sınava hazırlığın olmazsa hedefe uygun bir performans sergilemektedir.Amiyane bir tabirle "Üç kuruşa beş köfte olmaz."Ne kadar verimli çalışırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız.Performans sınav hazırlığının en önemli adımıdır ve tam olarak merkezdedir.Bu denemelerde göreceğiniz sorular da sizlerin performansınızı açığa çıkaracak nitelikte hazırlanmıştır.Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan bu denemelere gerçek sınavın bir simülasyonu niteliğindedir. SABIR: Hazırlık sürecinde sürekli olarak yorulacak,sıkılacak ve bunalacaksınız.Ancak vakit ilerliyor ve kaybedecek zamanımız yok.Sınav hazırlık sürecinde gösterdiğiniz sabrı hatta daha fazlasını sınavda göstemek zorundasınız.Size verilen süre boyunca soruları çözmeye çalışmalı asla yorulup vazgeçmemelisiniz.Biliyoruz,sorularımız sizi bu noktada zorlayacak ancak gerçek sınavda olacak olan da bu değil mi? ZİRVE:Dört adımın tamamında başarılı olduysanız zirveye ulaşmak ödülünüz olacakatır.Bu denemelere size gerçek bir sınav deneyimi yaşatacak,buna eminiz.Dileğimiz sizin de bunun bilinciyle bu denemeleri çözmeniz ve zirvedekiler arasında yerinizi almanız. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ

5 TYT Deneme + 5 AYT Eşit Ağırlık - Sözel Deneme TYT 5'Li Konsantrasyon Denemeleri ISBN / Barkod : 9786056871962 Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Suphi Ceyhan, Hüseyin Sümer, Hüseyin Aydoğan Basım Tarihi : 2019 AYT Konsantrasyon Eşit Ağırlık - Sözel Deneme 5'li ISBN / Barkod : 9786057590022 Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur, Onur Soğuk, Burak Ustaoğlu, Erdinç Çalık, Seval Ustaoğlu, Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : 2019 Tamamı video çözümlü Yeni nesil sorular Müfredatla % 100 uyumlu Denemeye ait soru çözümlerine Hocalara Geldik Youtube Kanalı'ndan erişebilirsiniz. Türkiye'nin okulu Hocalara Geldik olarak hazırladığımız Konsantrasyon Denemeleri'yle amacımız,sizlere AYT öncesi gerçek bir sınav deneyimi yaşatmak.Hazırladığımız bu denemelerde sizler için önemli olan 5 adımı şu şekilde sıraladık: HEDEF: "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yön veremez."sözünü duymuşsunuzdur.Bu nedenle sınav öncesinde yönünüzü belirlemeniz için mutlaka hedefinizi belirleyin ve bu hedefi gerçekçi tutun.Denemeleri çözerken hedefiniz motivasyonunuza yön versin. ODAK: Hedefiniz belirlendikten sonra odağınız sadece sınav olsun.Sınavlarda karşınıza çıkan sorular dikkat dağıtıcı,yorucu olabilir.Uzun matematik problemleri zihninizi karıştırabilir.Konsantrasyon Denemeleri'yle bunu tecrübe edin ve odaklanma sürecinizi arttırmaya çabalayın. PERFORMANS: Sınava hazırlığın olmazsa hedefe uygun bir performans sergilemektedir.Amiyane bir tabirle "Üç kuruşa beş köfte olmaz."Ne kadar verimli çalışırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız.Performans sınav hazırlığının en önemli adımıdır ve tam olarak merkezdedir.Bu denemelerde göreceğiniz sorular da sizlerin performansınızı açığa çıkaracak nitelikte hazırlanmıştır.Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan bu denemelere gerçek sınavın bir simülasyonu niteliğindedir. SABIR: Hazırlık sürecinde sürekli olarak yorulacak,sıkılacak ve bunalacaksınız.Ancak vakit ilerliyor ve kaybedecek zamanımız yok.Sınav hazırlık sürecinde gösterdiğiniz sabrı hatta daha fazlasını sınavda göstemek zorundasınız.Size verilen süre boyunca soruları çözmeye çalışmalı asla yorulup vazgeçmemelisiniz.Biliyoruz,sorularımız sizi bu noktada zorlayacak ancak gerçek sınavda olacak olan da bu değil mi? ZİRVE:Dört adımın tamamında başarılı olduysanız zirveye ulaşmak ödülünüz olacakatır.Bu denemelere size gerçek bir sınav deneyimi yaşatacak,buna eminiz.Dileğimiz sizin de bunun bilinciyle bu denemeleri çözmeniz ve zirvedekiler arasında yerinizi almanız. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ

Hocalara Geldik TYT Türkçe Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943992 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 288 Yazar : Onur Soğuk Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 19x27 Hocalara Geldik sizler için yola çıktı ve kısa zamanda siz öğrencilerin nezdinde kendine bir yer edindi. Burada temel amacımızın ‘’fayda’’ olduğu gerçeği hiç bir zaman değişmedi ve değişmeyecek. Videolarımızla sizlere destek olduk ancak yapacaklarımız bununla sınırlı değildi. İşte bunlardan biri de kaynak kitaplar. Videoları izleyen öğrencilerimizin kitap ihtiyaçlarını karşılamak için sektörün köklü - tecrübeli markalarından biri olan Çözüm Yayınları ile işbirliğine giriştik ve yayınlarımızı hazırladık. Bu kitaplar, videolarla birbirlerini tamamlayacak ve bütünlük oluşturacak şekilde tasarlandı. Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz takdirde kısa sürede verim alabileceğinizi göreceksiniz. Ancak Hocalara Geldik Çalışma Kılavuz kitabımızda da belirttiğimiz gibi tekrarlarınızı yapmayı unutmayın. Çözüm Yayınları işbirliğiyle hazırladığımız Soru bankası kitabımızın da faydalı olacağına inanıyor tüm öğrenci arkadaşlarımıza sağlık ve başarılar diliyoruz… Hocalara Geldik

Hocalara Geldik TYT Fizik Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943954 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 208 Yazar : Burak USTAOĞLU Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 Bu kitapta, MEB Talim Terbiye Kurulunun kazanımları doğrultusunda güncel müfredata uygun sorular bulunmaktadır. Soruların içerikleri başlangıç, orta ve ileri seviyesinde zorluk gruplarına uygun olarak hazırlanmıştır. Tüm soruların içerikleri, yazım dili, şekilleri ÖSYM formatında olup gerçek sınavda sizlere aşinalık sağlayacaktır. Video desteği sayesinde izlediğiniz videoların testlerini hemen çözmeye başlayacaksınız. Bölüm sonuna geldiğinizde ise şimdiki zamandan geçmiş zamana yolculuk yapıp Flashback testleri ile konuyu tekrar etmiş olacaksınız. Fizik dersinde karşınıza çıkacak sorular, kitabımızda sekiz bölümde toplanmıştır. Sorularımız işlemden uzak, bilgiyi yorumlama yeteneğini ölçmek üzere hazırlanmıştır. Kuvvet ve Hareket bölümünde diğer konuların içerisinde karşımıza çıkacak basit makineler konusu ele alınmıştır. Ayrıca önceki yıllarda sorularını gördüğümüz dünya ve uzay ile birim analizi kısımlarına da dikkat etmeliyiz. Her bölüm girişinde öğrenilecek kazanımlara yer verilmektedir. Fizik dersi için önce videolardan konuları öğrenip, sonra kitabımızdan soruları çözerek bütünsel bir çalışma ile konuları pekiştirebilirsiniz. Bu sistemi uyguladığınızda Fizik artık çok kolay! Burak Ustaoğlu Hocalara Geldik sizler için yola çıktı ve kısa zamanda siz öğrencilerin nezdinde bir yer edindi. Temel amacımızın sizlere ‘’fayda’’ olduğu gerçeği hiç bir zaman değişmedi ve değişmeyecek. Videolarımızla sizlere destek olmanın yanında kaynak kitaplarımızla da yanınızdayız. Videoları izleyen öğrencilerimizin kitap ihtiyaçlarını karşılamak için sektörün köklü - tecrübeli markalarından biri olan Çözüm Yayınları ile işbirliğine giriştik ve yayınlarımızı hazırladık. Bu kitaplar, videolarla birbirlerini tamamlayacak ve bütünlük oluşturacak şekilde tasarlandı. Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz takdirde kısa sürede verim alabileceğinizi göreceksiniz. Ancak Hocalara Geldik Çalışma Kılavuz kitabımızda da belirttiğimiz gibi tekrarlarınızı yapmayı unutmayın. Çözüm Yayınları işbirliğiyle hazırladığımız Soru bankası kitabımızın da faydalı olacağına inanıyor tüm öğrenci arkadaşlarımıza sağlık ve başarılar diliyoruz…

Hocalara Geldik TYT-AYT Geometri Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943985 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 368 Yazar : Tuncay Abacık Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 19x27 Hocalara Geldik sizler için yola çıktı ve kısa zamanda siz öğrencilerin nezdinde kendine bir yer edindi. Burada temel amacımızın ‘’fayda’’ olduğu gerçeği hiç bir zaman değişmedi ve değişmeyecek. Videolarımızla sizlere destek olduk ancak yapacaklarımız bununla sınırlı değildi. İşte bunlardan biri de kaynak kitaplar. Videoları izleyen öğrencilerimizin kitap ihtiyaçlarını karşılamak için sektörün köklü - tecrübeli markalarından biri olan Çözüm Yayınları ile işbirliğine giriştik ve yayınlarımızı hazırladık. Bu kitaplar, videolarla birbirlerini tamamlayacak ve bütünlük oluşturacak şekilde tasarlandı. Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz takdirde kısa sürede verim alabileceğinizi göreceksiniz. Ancak Hocalara Geldik Çalışma Kılavuz kitabımızda da belirttiğimiz gibi tekrarlarınızı yapmayı unutmayın. Çözüm Yayınları işbirliğiyle hazırladığımız Soru bankası kitabımızın da faydalı olacağına inanıyor tüm öğrenci arkadaşlarımıza sağlık ve başarılar diliyoruz… Hocalara Geldik

Hocalara Geldik TYT Kimya Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943961 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 192 Yazar : Celal Erkan Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 19x27 Hocalara Geldik sizler için yola çıktı ve kısa zamanda siz öğrencilerin nezdinde kendine bir yer edindi. Burada temel amacımızın ‘’fayda’’ olduğu gerçeği hiç bir zaman değişmedi ve değişmeyecek. Videolarımızla sizlere destek olduk ancak yapacaklarımız bununla sınırlı değildi. İşte bunlardan biri de kaynak kitaplar. Videoları izleyen öğrencilerimizin kitap ihtiyaçlarını karşılamak için sektörün köklü - tecrübeli markalarından biri olan Çözüm Yayınları ile işbirliğine giriştik ve yayınlarımızı hazırladık. Bu kitaplar, videolarla birbirlerini tamamlayacak ve bütünlük oluşturacak şekilde tasarlandı. Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz takdirde kısa sürede verim alabileceğinizi göreceksiniz. Ancak Hocalara Geldik Çalışma Kılavuz kitabımızda da belirttiğimiz gibi tekrarlarınızı yapmayı unutmayın. Çözüm Yayınları işbirliğiyle hazırladığımız Soru bankası kitabımızın da faydalı olacağına inanıyor tüm öğrenci arkadaşlarımıza sağlık ve başarılar diliyoruz

Hocalara Geldik TYT Biyoloji Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943978 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 176 Yazar : Seval Ustaoğlu Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 19x27 Bu kitapta, MEB Talim Terbiye Kurulunun kazanimlari dogrultusunda güncel müfredata uygun sorular bulunmaktadir. Sorularin içerikleri baslangiç, orta ve ileri seviyesinde zorluk gruplarina uygun olarak hazirlanmistir. Tüm sorularin içerikleri, yazim dili, sekilleri ÖSYM formatinda olup gerçek sinavda sizlere asinalik saglayacaktir. Video destegi sayesinde izlediginiz videolarin testlerini hemen çözmeye baslayacaksiniz. Bölüm sonuna geldiginizde ise simdiki zamandan geçmis zamana yolculuk yapip Flashback testleri ile konuyu tekrar etmis olacaksiniz. Biyoloji dersinde karsiniza çikacak sorular, kitabimizda on bir bölümde toplanmistir. Sorularimiz ezberden uzak, bilgiyi yorumlama yetenegini ölçmek üzere hazirlanmistir. Her bölüm girisinde ögrenilecek kazanimlara yer verilmektedir. Biyoloji dersi için önce videolardan konulari ögrenip, sonra kitabimizdan sorulari çözerek bütünsel bir çalisma ile konulari pekistirebilirsiniz. Bu sistemi uyguladiginizda Biyoloji artik çok kolay! Hocalara Geldik sizler için yola çikti ve kisa zamanda siz ögrencilerin nezdinde bir yer edindi. Temel amacimizin sizlere ''fayda'' oldugu gerçegi hiç bir zaman degismedi ve degismeyecek. Videolarimizla sizlere destek olmanin yaninda kaynak kitaplarimizla da yaninizdayiz. Videolari izleyen ögrencilerimizin kitap ihtiyaçlarini karsilamak için sektörün köklü - tecrübeli markalarindan biri olan Çözüm Yayinlari ile isbirligine giristik ve yayinlarimizi hazirladik. Bu kitaplar, videolarla birbirlerini tamamlayacak ve bütünlük olusturacak sekilde tasarlandi. Videolarda konu anlatimini izledikten sonra tek yapmaniz gereken ilgili testleri çözmek ve bu sekilde ilerlemek. Iradeli bir sekilde ilerlediginiz takdirde kisa sürede verim alabileceginizi göreceksiniz. Ancak Hocalara Geldik Çalisma Kilavuz kitabimizda da belirttigimiz gibi tekrarlarinizi yapmayi unutmayin. Çözüm Yayinlari isbirligiyle hazirladigimiz Soru bankasi kitabimizin da faydali olacagina inaniyor tüm ögrenci arkadaslarimiza saglik ve basarilar diliyoruz.

TYT Anlam ve Paragraf Soru Bankası - Anlamayan Kalmasın ISBN / Barkod : 9786051941684 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 224 Yazar : Onur SOĞUK Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 ÖSYM'nin uyguladığı sınavlarda öğrencilerden en önemli üç beklentisi : Okuma, okuduğunu anlama ve anladığını yorumlayabilmedir. Elinizdeki kitap işte bu beklentilerin siz öğrenciler tarafından tam anlamıyla karşılanabilmesi amacıyla hazırlandı. Parçadan bütüne ilkesi gözetilerek sözcükten, cümleye, cümleden parçaya bilmeniz gereken kavramları, dikkat edilecek hususları laf kalabalığı yapmadan anlattık ve bunu özgün soruların yer aldığı testlerle destekledik. Öğrencilerin en çok zorlandığı konulardan biri de anlatım bozukluğu ve zorlanılmasının ana nedeni anlam bilgisine hakim olamamak. Bundan hareketle anlam konularını bitirdikten sonra kitabımızda anlatım bozukluğu konusuna da yer vererek bu konuda da anlamayan kalmasın istedik. Kitabımızda anlam bilgisiyle ilgili açık uçlu sorulara da yer vererek şıklara bağlı kalmadan yorum gücünüzü ortaya koymaya çalıştık. Bitti mi? Bitmedi :) ÖSYM sorularında en çok karşılaşılan sözcüklerden oluşan bir sözlüğü de kitabın sonuna ekleyerek sözcük dağarcığınızı artırmayı amaçladık. Tüm bunlarla beraber kitabın bir diğer orijinal tarafı ise bu kitapta yer alan tüm soruların çözümünün Hocalara Geldik youtube kanalında yer alacak olması. Kitapla ilgili görüş, yorum ve önerilerinizi https://twitter.com/OnurSogukHoca hesabından bana iletebilirsiniz. "Siz yeter ki çalışın ve iyi insan olun."

Matematik Öğrenmeyen Kalmasın ISBN / Barkod : 9786051941486 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 207 Yazar : Vural Aksankur Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 Matematik Öğrenmeyen Kalmasın - Video Konu Anlatımlı Soru Bankası (YKS - DGS - ALES - KPSS) Video konu anlatımlı Matematik sizin için bir kabus olmaktan çıkacak! Matematiği öğrenmeyen kalmasın diye en temelden kolay ve anlaşılır bir şekilde video anlatımlarıyla eş bir kitap hazırladık Hocalarımızın eğlenceli anlatımından sonra abartıya kaçmadan ve sizi sıkmayacak nitelikte hazırlanmış sorularla matematiği adım adım öğreneceksiniz. Konu anlatım videolarımız için Four Math kanalımıza bakabilirsiniz.

1001 SORUDA EKSPRES TÜRKÇE - TYT SORU BANKASI ISBN / Barkod : 978-605-67684-3-9 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 176 Yazar : Onur SOĞUK Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 101 SORUDA EKSPRES SERİSİ; TÜRKÇE Sevgili Gençler; Sizleri 1001 soruluk bir yolculuğa çıkaracağımız bu kitapta müfredatın tamamını kapsayan sorularla karşılaşacak, eksiklerinizi tespit edecek, TYT’nin yeni nesil sorularıyla karşılaşacak ve bu yolculuğun sonunda kapsamlı bir gözden geçirme yapmış olacaksınız. Bir Hocalara Geldik klasiği olan ve sizlerden büyük beğeni gören ‘’101 soru’’ serisinin genişletilmiş versiyonu da diyebileceğimiz bu kitabın maksimum düzeyde faydalı olacağına inanıyoruz. Tavsiyemiz; Hocalara Geldik kanalından TYT TÜRKÇE oynatma listelerimizdeki anlatım ve soru çözüm videolarını izle. Ardından izlediğin konuya ait soruları kitaptan çöz. ÖĞRENMEK GÜZELDİR, BUNDAN VAZGEÇMEYİN…

TYT Soru Bankası 1001 Ekspres Serisi Seti 1001 SORUDA EKSPRES TÜRKÇE - TYT SORU BANKASI ISBN / Barkod : 978-605-67684-3-9 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 176 Yazar : Onur Soğuk Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 1001 SORUDA EKSPRES MATEMATİK TYT SORU BANKASI ISBN / Barkod : 978-605-67684-8-4 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Vural Aksankur Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27X19 TYT Sosyal Bilimler Soru Bankası - 1001 Soruda Ekspres ISBN / Barkod : 9786056871917 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 176 Yazar : Serkan Dağyar / Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27X19 1001 SORUDA EKSPRES FEN BİLİMLERİ TYT SORU BANKASI ISBN / Barkod : 978-605-68719-0-0 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 208 Yazar : Seval USTAOĞLU/Burak USTAOĞLU/Erdinç ÇALIK Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27X19 Sevgili Gençler; Sizleri 1001 soruluk bir yolculuğa çıkaracağımız bu kitapta müfredatın tamamını kapsayan sorularla karşılaşacak, eksiklerinizi tespit edecek, TYT’nin yeni nesil sorularıyla karşılaşacak ve bu yolculuğun sonunda kapsamlı bir gözden geçirme yapmış olacaksınız. Bir Hocalara Geldik klasiği olan ve sizlerden büyük beğeni gören ‘’101 soru’’ serisinin genişletilmiş versiyonu da diyebileceğimiz bu kitabın maksimum düzeyde faydalı olacağına inanıyoruz. Tavsiyemiz; Hocalara Geldik kanalından TYT TARİH, COĞRAFYA 2019 oynatma listelerimizdeki anlatım ve soru çözüm videolarını izle. Felsefe ve Din Kültürü'ne çalış. Ardından izlediğin konuya ait soruları kitaptan çöz. ÖĞRENMEK GÜZELDİR, BUNDAN VAZGEÇMEYİN…

1001 SORUDA EKSPRES MATEMATİK TYT SORU BANKASI ISBN / Barkod : 978-605-67684-8-4 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 208 Yazar : Vural AKSANKUR Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 Üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık sürecinde sizlerin destekçisi ve yardımcısı olan “Hocalara Geldik” yardımcı kaynak ve soru bankası kitaplarıyla da yanınızda. “1001 Soruda Ekspres” Serisi, TYT ve AYT sınavlarına göre hazırlanmış her soru tarzını barındıran soru bankalarından oluşmakta. 1001 Soruda Ekspres Matematik kitabımız müfredat ve son yapılan 2018 TYT sınav soruları dikkate alınarak hazırlandı. Tavsiyemiz; Hocalara Geldik kanalında TYT Matematik oynatma listesindeki anlatım videolarını izle, ardından kitaptaki soruları çözmeye çalış. Seri bir şekilde ilerleyip eksiklerini de görebileceğin faydalı bir kitap olacağını düşünüyoruz. Hocalara Geldik Sevgili Arkadaşlar, Matematik zordur ama imkânsız değildir. Aslında öğrendikçe öğrenesiniz gelir. Pes etmez ve öğrenmenin tadınız alırsanız kendinizi kısa sürede geliştirebilirsiniz. Yeter ki gayret gösterin.

1001 SORUDA EKSPRES FEN BİLİMLERİ TYT SORU BANKASI ISBN / Barkod : 978-605-68719-0-0 Yayýnevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 208 Yazar : Seval USTAOĞLU/Burak USTAOĞLU/Erdinç ÇALIK Basým Tarihi : 2018 Kitap Ebat : 27x19 101 SORUDA EKSPRES SERİSİ; FEN BİLİMLERİ Sevgili Gençler; Sizleri 1001 soruluk bir yolculuğa çıkaracağımız bu kitapta müfredatın tamamını kapsayan sorularla karşılaşacak, eksiklerinizi tespit edecek, TYT’nin yeni nesil sorularıyla karşılaşacak ve bu yolculuğun sonunda kapsamlı bir gözden geçirme yapmış olacaksınız. Bir Hocalara Geldik klasiği olan ve sizlerden büyük beğeni gören ‘’101 soru’’ serisinin genişletilmiş versiyonu da diyebileceğimiz bu kitabın maksimum düzeyde faydalı olacağına inanıyoruz. Tavsiyemiz; Hocalara Geldik kanalından TYT FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ 2019 oynatma listelerimizdeki anlatım ve soru çözüm videolarını izle. Ardından izlediğin konuya ait soruları kitaptan çöz. ÖĞRENMEK GÜZELDİR, BUNDAN VAZGEÇMEYİN…

TYT RÖNTGEN Soruları Çöz Seviyeni Gör ISBN / Barkod : 978-605-67684-8-4 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 136 Yazar : Onur SOĞUK, Vural Aksankur Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 TYT RÖNTGEN Soruları Çöz Seviyeni Gör Sınava hazırlık sürecinde ‘’röntgeninizi’’ çekip gerçekçi bir değerlendirme yapabileceğiniz TYT RÖNTGEN sizlerle. Güncel müfredata ve yeni nesil soru mantığına uygun olarak hazırlanmış bu kitap 560 özel (Matematik 160, Türkçe 160, Fen Bilimleri 120 ve Sosyal Bilimler 120) sorudan oluşmaktadır. Kitaptaki sorular, "röntgeninizi çekmek için", müfredatı kapsayacak şekilde oluşturuldu. Soruları çözdükten sonra, sitemize cevapları girerek hangi konularda eksiğiniz olduğunu görebilirsiniz.https://www.hocalarageldik.com/tyt-rontgen-ile-rontgenini-cek adresindeki ‘’Röntgenini Çek’’ bölümünden cevaplarınızı girerek değerlendirme yapabilirsiniz. 11. sınıftan itibaren kullanabileceğiniz bu kitap ile İlgili detayları içeren tavsiye videosunu YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

TYT Sosyal Bilimler Soru Bankası - 1001 Soruda Ekspres ISBN / Barkod : 9786056871917 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 232 Yazar : Serkan Dağyar / Yalçın Karaarslan Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 101 SORUDA EKSPRES SERİSİ; SOSYAL BİLİMLER Sevgili Gençler; Sizleri 1001 soruluk bir yolculuğa çıkaracağımız bu kitapta müfredatın tamamını kapsayan sorularla karşılaşacak, eksiklerinizi tespit edecek, TYT’nin yeni nesil sorularıyla karşılaşacak ve bu yolculuğun sonunda kapsamlı bir gözden geçirme yapmış olacaksınız. Bir Hocalara Geldik klasiği olan ve sizlerden büyük beğeni gören ‘’101 soru’’ serisinin genişletilmiş versiyonu da diyebileceğimiz bu kitabın maksimum düzeyde faydalı olacağına inanıyoruz. Tavsiyemiz; Hocalara Geldik kanalından TYT TARİH, COĞRAFYA 2019 oynatma listelerimizdeki anlatım ve soru çözüm videolarını izle. Felsefe ve Din Kültürü'ne çalış. Ardından izlediğin konuya ait soruları kitaptan çöz. ÖĞRENMEK GÜZELDİR, BUNDAN VAZGEÇMEYİN…

Metronom Paragraf Soru Bankası Denemeleri ISBN / Barkod : 9786056871955 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 248 Yazar : Onur SOĞUK Basım Tarihi : Ocak 2019 Kitap Ebatı : 27x19 ÖSYM’nin yaptığı tüm sınavlarda paragraf sorularını hızlı ve doğru cevaplayabilmek öğrenciler adına son derece önemli çünkü ÖSYM “okuma - anlama - yorumlama”yı daha hızlı yapan öğrencileri seçmenin peşindedir. Hal böyleyken öğrenciler paragraf sorularını hem hızlı hem de doğru çözebilmeli. Hazırladığımız “Paragraf Metronom”, içerisinde yeni nesil ÖSYM paragraf soruları da bulundurmakla seni, bu hedeflere ulaşma yolculuğunda birkaç adım öne çıkarabilecek bir kitap. Peki, kitaba neden “Metronom” ismini verdik? Metronom, sabit bir ritim elde etmek amacıyla belli vuruş sesleri çıkaran bir müzik aletidir. Paragraf çözerken de belli bir müddet sonra öğrencinin ritmini bulması gerekir. Biz de bu amaçla kitap içerisine 40 ritim denemesi koyduk. Bu denemeleri önerilerim ışığında çözersen sen de ritmini bulacaksın. Öneriler kısmına geçmeden önce, kitap hazırlığında büyük katkısı bulunan Nevzat Tamer Hoca’ya da teşekkürlerimi sunuyorum.

Edebiyat'ta Son Vuruş - TYT - YKS Edebiyat Genel Tekrar - Edebiyat Özet Ders Notları ISBN / Barkod : 978-605-67684-1-5 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 176 Yazar : Mustafa YILDIRIM Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 16,5x24 EDEBİYAT’IN GENEL TEKRARI Bu kitap, Edebiyatta üniversiteye hazırlık için son tekrar yapılırken önemli bir çalışma kitabınız olarak tasarlandı. Kitap tam da öğrencilerin istediği gibi özet şeklinde. Konular uzatılmadan, en önemli noktalar, yazar ve şairlerin bilinmesi gereken yönleri, sorularda çıkabilecek eserler verildi. Kitabımızda konuları bitirdikten sonra eksiklerinizi tamamlamak amacıyla size ayrılan sayfalarda sizin de notlarınızı ekleyebileceğiniz küçük bölümler ayrıldı. Kitapta ünite sonlarında küçük tekrar amaçlı çalışmalar, eser-yazar türü tablolar ve fark attıran bilgiler de sizi bekliyor..

TYT 3D Geometri Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943046 Sayfa Sayısı : 296 Yazar : Mehmet Bolat Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

Hocalara Geldik TYT Matematik Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943947 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 368 Yazar : Vural Aksankur Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 19x27 Hocalara Geldik sizler için yola çıktı ve kısa zamanda siz öğrencilerin nezdinde kendine bir yer edindi. Burada temel amacımızın ‘’fayda’’ olduğu gerçeği hiç bir zaman değişmedi ve değişmeyecek. Videolarımızla sizlere destek olduk ancak yapacaklarımız bununla sınırlı değildi. İşte bunlardan biri de kaynak kitaplar. Videoları izleyen öğrencilerimizin kitap ihtiyaçlarını karşılamak için sektörün köklü - tecrübeli markalarından biri olan Çözüm Yayınları ile işbirliğine giriştik ve yayınlarımızı hazırladık. Bu kitaplar, videolarla birbirlerini tamamlayacak ve bütünlük oluşturacak şekilde tasarlandı. Videolarda konu anlatımını izledikten sonra tek yapmanız gereken ilgili testleri çözmek ve bu şekilde ilerlemek. İradeli bir şekilde ilerlediğiniz takdirde kısa sürede verim alabileceğinizi göreceksiniz. Ancak Hocalara Geldik Çalışma Kılavuz kitabımızda da belirttiğimiz gibi tekrarlarınızı yapmayı unutmayın. Çözüm Yayınları işbirliğiyle hazırladığımız Soru bankası kitabımızın da faydalı olacağına inanıyor tüm öğrenci arkadaşlarımıza sağlık ve başarılar diliyoruz… Matematik dendiğinde bazıları için bir kâbus bazıları için ise eğlenceli bir ders geliyor akıllara. Sizin aklınıza ne geliyor bilmiyorum ama benim için cevap çok basit: Matematik = Aşk İlkokul yıllarından beri matematiğe aşığım. Ailem beni sosyal dersleri çalışmam için zorladığında kitabımın arasına matematik testleri saklar ve gizli gizli çözerdim. Yaşımın küçüklüğü dikkate alındığında bu benim için oldukça tatlı bir heyecandı:). Hangi sınıfta olursam olayım en başarılı olduğum ders her zaman matematikti ama esas aşkım 6. sınıfta çok değerli matematik öğretmenim Fadime Soysal sayesinde perçinlendi. Sorduğu bir soru üzerine tahtaya kalkıp soruyu çözdüğümde kendisi bana dönerek açıklamamı istedi. Açıklamamdan sonra ise gülümsedi ve "Bence büyüyünce matematik öğretmeni olmalısın." dedi. Artık nasıl gaz aldıysam üniversite sıralarına kadar hep matematik öğretmeni olacağım hayaliyle yaşadım ve nihayet karşınızdayım. Tekrar ve tekrar söylüyorum ki matematik benim için bir aşk ama herkes için böyle olmak zorunda değil. Kimi insan tarihi sever, kimi edebiyatı, kimi ise resim yapmayı. Benim için önemli olan senin neyi sevdiğin. Bana göre neyi seviyorsan onun peşinden gitmelisin. Ama günümüz sınav sisteminde ne yazık ki bu pek kolay değil. İster tıp, ister hukuk, ister psikoloji ister çocuk gelişimi... ne okursan oku matematik yapmak zorundasın. Burada da (bana göre) gerçekçi olmayan gazlamalarla yaklaşılıyor öğrencilere: "Matematik gerçekten çok kolay." Hayır, doğru değil hatta büyük bir yalan. Hiçbir branş, hiçbir ders kolay değildir. Hele ki matematik asla... İşte bu yanlış yönlendirme çoğu zaman öğrencilerin hayal kırıklığına uğramasına ve "Ben neden anlayamıyorum, bende bir sorun mu var?" gibi üzücü soruyu kendilerine sormalarına neden oluyor. Sevgili öğrenciler, matematik zordur ama imkânsız değildir. Aslında öğrendikçe öğrenesiniz gelir. Öğrenmenin tadını alır ve pes etmezseniz kendinizi kısa sürede geliştirebilirsiniz. İnsanların ne dediğini önemsemeyin ve sadece gayret gösterin. Tek istediğimiz bu. Vural Aksankur

HARİTALARLA COĞRAFYA ISBN / Barkod : 9786051941684 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 160 Yazar : Beytullah Çakır Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 Değerli öğrenciler; Değişen yeni sınav sistemiyle birlikte ihtiyaca uygun sorular hazırlamak ve sizlere sunmak, kitabı hazırlarken temel aldığımız esas noktalardan biri oldu. Hocalara Geldik ile sizlere ulaşan kitabın en dikkat çeken özelliği daha önce bir örneğinin olmaması. Coğrafya çalışan bir öğrencinin bilmesi gereken önemli unsurlardan biri de harita bilmeden soru yanıtlayabilmenin kolay olmadığıdır. Öğrencilerin harita okuma becerilerini geliştirmek, soruların doğru yanıtlanmasında etkili olduğundan bizler de soruların tamamını harita kullanarak oluşturduk. TYT, AYT, ÖABT, 9. ve 10. Sınıf müfredatına uygun olarak hazırladığımız kitabın sizlere faydalı olması dileklerimizle. Başarılar…

TYT 3D Türkçe Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943091 Sayfa Sayısı : 344 Yazar : Asiye Karagöz Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Edebiyat Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943152 Sayfa Sayısı : 328 Yazar : Mehmet Ali Yerlikaya Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

TYT 3D Matematik Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943053 Sayfa Sayısı : 360 Yazar : Özgür Balcı Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Matematik Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051944036 Sayfa Sayısı : 272 Yazar : Özgür Balcı Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Geometri Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051944012 Sayfa Sayısı : 296 Yazar : Mehmet Bolat Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

TYT Hocalara Geldik Fen Bilimleri Soru Bankası Seti 3 Kitap Hocalara Geldik Fizik Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943954 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 208 Yazar : Burak USTAOĞLU Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 Hocalara Geldik Biyoloji Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943978 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 176 Yazar : Seval Ustaoğlu Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27X19 Hocalara Geldik Kimya Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943961 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 192 Yazar : Celal Erkan Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27X19 Bu kitapta, MEB Talim Terbiye Kurulunun kazanimlari dogrultusunda güncel müfredata uygun sorular bulunmaktadir. Sorularin içerikleri baslangiç, orta ve ileri seviyesinde zorluk gruplarina uygun olarak hazirlanmistir. Tüm sorularin içerikleri, yazim dili, sekilleri ÖSYM formatinda olup gerçek sinavda sizlere asinalik saglayacaktir. Video destegi sayesinde izlediginiz videolarin testlerini hemen çözmeye baslayacaksiniz. Bölüm sonuna geldiginizde ise simdiki zamandan geçmis zamana yolculuk yapip Flashback testleri ile konuyu tekrar etmis olacaksiniz. Hocalara Geldik sizler için yola çikti ve kisa zamanda siz ögrencilerin nezdinde bir yer edindi. Temel amacimizin sizlere ''fayda'' oldugu gerçegi hiç bir zaman degismedi ve degismeyecek. Videolarimizla sizlere destek olmanin yaninda kaynak kitaplarimizla da yaninizdayiz. Videolari izleyen ögrencilerimizin kitap ihtiyaçlarini karsilamak için sektörün köklü - tecrübeli markalarindan biri olan Çözüm Yayinlari ile isbirligine giristik ve yayinlarimizi hazirladik. Bu kitaplar, videolarla birbirlerini tamamlayacak ve bütünlük olusturacak sekilde tasarlandi. Videolarda konu anlatimini izledikten sonra tek yapmaniz gereken ilgili testleri çözmek ve bu sekilde ilerlemek. Iradeli bir sekilde ilerlediginiz takdirde kisa sürede verim alabileceginizi göreceksiniz. Ancak Hocalara Geldik Çalisma Kilavuz kitabimizda da belirttigimiz gibi tekrarlarinizi yapmayi unutmayin. Çözüm Yayinlari isbirligiyle hazirladigimiz Soru bankasi kitabimizin da faydali olacagina inaniyor tüm ögrenci arkadaslarimiza saglik ve basarilar diliyoruz.

TYT 3D Fizik Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943060 Sayfa Sayısı : 280 Yazar : Celil Ürün-Alper Emrah Gümüş Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

Hocaların Çalışma Kılavuzu ISBN / Barkod : 978-605-67684-6-0 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 92 Yazar : Hocalara Geldik Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 19x27 Hangi konuya ne zaman, nasıl ve ne kadar çalışacağın konusunda planlı ilerlemene yardımcı olan, internet sitesi ve video kanalına entegre bir kılavuzdur. Siteye üye arkadaşlarımız, bu kılavuza bağlı olarak hem video kanalından hem sitedeki içeriklerden ve hem de kitaplardan faydalanarak çalışabilirler. Sitedeki ders notları, soru - çözüm videoları, test ve denemeler; öğrenme, tekrar etme konusunda faydalı olacak materyallerdir. Ayrıca; Hocalara Geldik Soru Bankaları, Çözüm Yayınları - Hocalara Geldik işbirliği ile çıkan 3D kitaplarda sana bu süreçte yardımcı olacak diğer materyallerdir. 3D serisine ait kitapların soru çözüm videolarını ÇÖZÜM BENDE mobil uygulamasını indirerek takip edebilirsiniz. www.hocalarageldik.com internet sitesine üye olan öğrencilerimize verilen kılavuz kitaptır. Kılavuzun dijital hali ve ek tavsiyelerin bulunduğu bölümler sitemizde ayrıca yer almaktadır.

AYT 3D Fizik Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943121 Sayfa Sayısı : 296 Yazar : Alper Emrah Gümüş Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

TYT 3D Kimya Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943077 Sayfa Sayısı : 264 Yazar : Ali Dindar Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Kimya Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943138 Sayfa Sayısı : 288 Yazar : Ali Dindar Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

TYT 3D Biyoloji Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943084 Sayfa Sayısı : 232 Yazar : Kerim Korkmaz Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Biyoloji Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943145 Sayfa Sayısı : 232 Yazar : Kerim KORKMAZ Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

TYT 3D Tarih Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943107 Sayfa Sayısı : 296 Yazar : İbrahim Sertkaya-Murat Usta Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Tarih Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051944005 Sayfa Sayısı : 304 Yazar : Murat Usta Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

TYT 3D Coğrafya Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943114 Sayfa Sayısı : 256 Yazar : Muharrem Yiğit Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

AYT 3D Coğrafya Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943169 Sayfa Sayısı : 224 Yazar : Mecit Mumin Polat Basım Tarihi : 2018 Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. Kitaba ait örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Bankası Sorubüs ISBN / Barkod : 9786056871931 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 168 Yazar : Hüseyin Aydoğan Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 27x19 Sevgili Öğrencilerimiz, biliyorsunuz ki iyi bir üniversite okumanın yolu iyi bir liseden geçer. Ülkemizde son yıllarda yapılan sistem değişiklikleri hesaba katıldığında bir öğrencinin tek başına hazırlanması oldukça zor. Bizler de sizleri bu süreçte yalnız bırakmadık ve Türkiye’nin Okulu Hocalara Geldik olarak SORUBÜS serisini hazırladık. Değişen müfredat ve yeni sınav sistemine uyumlu bu seriyle sizlere destek olmayı amaçladık. Umuyoruz ki video destekli bu kitaplarla hazırlanarak Türkiye'nin en iyi liselerindeki yerlerinizi alacaksınız.

AYT 3D Sayısal Soru Bankası Seti 5 Kitap AYT 3D Fizik Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943121 Sayfa Sayısı : 296 Yazar : Alper Emrah Gümüş Basım Tarihi : 2018 Örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. AYT 3D Kimya Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943138 Sayfa Sayısı : 288 Yazar : Ali Dindar Basım Tarihi : 2018 Örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. AYT 3D Biyoloji Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051943145 Sayfa Sayısı : 232 Yazar : Kerim KORKMAZ Basım Tarihi : 2018 Örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. AYT 3D Geometri Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051944012 Sayfa Sayısı : 296 Yazar : Mehmet Bolat Basım Tarihi : 2018 Örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. AYT 3D Matematik Soru Bankası ISBN / Barkod : 9786051944036 Sayfa Sayısı : 272 Yazar : Özgür Balcı Basım Tarihi : 2018 Örnek sayfalara buradan erişebilirsiniz. Soru çözümlerine, Çözüm Bende mobil uygulaması üzerinden veya Çözüm Yayınları internet sitesinden erişebilirsiniz. TAMAMI VİDEO ÇÖZÜMLÜ 3D soru bankası 3 temel boyutta şekillenmiştir: 1. Boyut: 3 farklı zorluk düzeyine göre sınıflandırılmış 3 düzey konu testleri ile öğrencilerin o konuda çıkabilecek her tarzda ve her zorluk düzeyinde soruyla karşılaşması sağlanmıştır. 2. Boyut: ÖSYM soruları titizlikle analiz edilerek hazırlanan bire bir ÖSYM testleri ile konu sonlarında öğrencinin konuyu bütünsel olarak taraması sağlanmıştır. 3. Boyut: Ünite aralarında konuyu geriye doğru tümevarım tekniğiyle tarayan genel tarama testleri ile öğrencilerin son ana kadar tüm konuları dinamik bir şekilde hatırlaması amaçlanmıştır. Çözüm bu serisini eğitim alanının güçlü aktörü Hocalara Geldik iş birliği ile sizlere sunuyor. Açıklayıcı ve öğretici konu anlatım videolarını Hocala Geldik kanalında takip edecek, ardından 3D soru bankası serisinden özenle seçilmiş sorularımızın ayrıntılı çözümlerini Hocalara Geldik Youtube kanalında bulacaksınız.

Bir Sınav Komedisi ISBN / Barkod : 9786056768446 Yayınevi : Hocalara Geldik Sayfa Sayısı : 125 Yazar : Zafer Polat Koyuncu Basım Tarihi : 2018 Kitap Ebatı : 21x13,5 Hayatı boyunca birçok sınava girmiş bir öğrenci olarak,şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki "Kazanılmayacak sınav yoktur.Tembellik ve bilgisizlik vardır." Doğru strateji ile hazırlandığında tüm sınavlar kazanılabilir.Biz de bu kitapta öğrencilerimize sınav kazandıracak stratejiler öğretmek istedik. Diğer taraftan hayatın kendisi bir sınavdır.Bu bilinçle,adı ne olursa olsun tek bir sınavın hayatın kendisi olmadığının altını çizen hikayelerimizi sizlerle paylaşmaya devam ettik. Umarız,bizleri okumaya,kitap okumaya devam edersiniz. En iyi geçen sınavınız,hayat sınavınız olsun. Sevgiyle kalın...